Reedene Kius

Hei,

oeh tundub endalegi uskumatu aga Erikul on lõpuks üks päriselt vaba nädalavahetus!! Juhhhuuu! Ta tõesti täiesti elab praegu tööl ja teeb 16 päevaseid töönädalaid, väga pikkade tööpäevadega. Kuna ma ise veel augusti lõpuni kodus olen tundub see aeg, mis ta tööl on kuidagi eriti pikk. Õnneks jäi mul selle nädala sisse aga mõnna ranna päev ja eriti mõnus eilne päev oma kalli bffiga, kes vahelduseks korraks jälle Eestisse sattus.

Aga igatahes ei ole meil Erikuga mingit kavatsust seda vähest ühist suve-aega lihtsalt teleka ees passides veeta! Loodame, et tuleb lahe nädalavahetus! Aga tänasest… kui esialgu oli meil, peale tema tänast tööpäeva, plaanis otse randa ja Stroomi surfiklubisse SUPima suunduda, siis ilma vaadates otsustasime siiski plaanist loobuda. Kuna olen hiljuti päris pikalt haige olnud, olen hetkel lihtsalt pigem väga väga ettevaatlik. Seega lükkasime selle plaani lähitulevikku edasi ja suundusime avastama hoopis uut kodukandi restot KIUS!

20526619_1795903850449875_1025497917_n

Kius avati vist alles ca nädal tagasi Nõmme turu kõrval, endises kommipoes ja kuna me mõlemad kella 19 ajal veel söömata olime ja tundus, et ka kõik teised tänased plaanid täitmata jäävad oli täpselt paras aeg seda kaema minna! Kuna me nii nii rahule jäime mõtlesime teile ka oma käigust rääkida!

Uksest sisenedes ootas meid kohe väga soe teenindus ja maja tagune siseõu oli, pleedi sees soojas olles, isegi tänase, veidi jaheda ilmaga, ülimalt mõnus koht istumiseks.

Eelroaks valisime jagamiseks paneeritud räimed ja krevetid. Erik, kes muidu suur räime sõber ei ole sõi ja kiitis. Lahe, et neil miski rukki paneering oli. Krevetid olid aga lausa nii head, et nende omavahel jagamine osutus veidi raskeks. Mulle meenutasid need mõnusalt natukene New Yorkis, minu südame võitnud, Bubba Gumpi restos saadud krevette. Selline super mõnna snäkk ka siis, kui rohkemat söömist plaanis pole ning meile annaks ainuüksi see toit põhjuse sinna tagasi minna.

20472633_1795903833783210_830246352_o

Pearoaks valisime mõlemad (veidi igavalt) burksi….ja me ei kahetsenud. Kui tavaliselt jätavad need burksid mind suhteliselt külmaks (erandiga Uulitsale) siis see oli küll üli mahlane ja mõnus! Meil oli proovimiseks toodud lauda veidi kastet ja kui esialgu mõtlesime selle burksi vahele panna siis.. no seda ei olnud lihtsalt sinna mõtet panna, sest kõike oli juba nii parajalt. Sai oli mõnusalt krõbe ja kõik vahele jääv mahlane, piisavalt värsket ja no väga hea kombo. Erik kes tavaliselt kõik friikad oma taldrikus järgi jätab, sõi mõmisedes ära kõik enda ja varastas ka pooled minu omad ja ütles, et need on vaieldamatult parimad friikad mis ta kunagi söönud on. Tõesti olid need sellised mõnusad väljast krõbedad, seest nats pehmed.  Igatahes 10/10st 🙂

Kuidagi mahutasime sisse ka magustoidu. Kui restosse sisenesime tabas Erikut nimelt armastus esimesest silmapilgust-mingi super välimusega shokolaadi passion kook. Olgu no minu tähelepanu haaras miski valge shokolaadi passioni kreem. Mõeldud tehtud. Ka need olid super head! Kuigi me mõlemad tõdesime, et minu magustoit oli siiski parem! See oli lihtsalt jälle selline super kombo hästi magusast mõnusast ja kreemisest segatud hapukaga. Mõnna!

 

 

Igatahes sai juskui selline suur reklaampostitus vist? Ei olnud plaanis küll vähemalt aga kukkust vist natuke nii välja. Ei olnud esialgu isegi plaanis blogida sellest käigust, sest pole me ju miskid toidukriitikud või spetsialistid aga no lihtsalt jäime nii rahule, et pidime! Ainus, mis halvasti läks oli see, et kõht sai liiga täis. Ka peale tundi aega koeraga jalutamist ja möllamist on kõhus veel natukene liiga täis tunne. Aga no tõesti iga amps oli hea ja teenindus ja atmosfäär samuti super mõnusad! Jääme ootama, et mõnda mõnusat päevapakkumist ka testima minna! Mõnus kui nii kodu lähedal on miski nii hea! 🙂 Mõnus kui lõpuks ootab ees nädalavahetus oma kalli abikaasaga!

Milliseid toidukohad on teie lemmikud? 🙂

Mõnnat nädalavahetust teile!

Ikka Isabel & Erik

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s