Kuidas me läbi suve kulgeme

No ei jõua seda blogi kuidagi regulaarselt kirjutama aga meil on olnud ka väga ekstreemselt mõjuvad põhjused: 1) olime sarja sõltuvuse küüsis (Narcos on ikka väga super sari); 2) mina (Isabel), no ei raatsi mitte kuidagi blogida neil õndsatel hetkedel, kui Erik kodus on; 3) on olnud selline mõnus suvine kulgemine, mis ei soodusta kuidagi arvutit välja võtmist. Aga selle eest on nüüd mitmest mõnusast kulgemisest kirjutada.

Olen ikka täiesti 100% puhkuse lainel. Öö ja päev vahetuses ning kulgen nii, kuidas lihtsalt tuju on. Ma hetkel ei kujuta ettegi, kuidas ma nüüd järgmisel nädalal järsku tööle peaksin minema ja kell 7 ärkama- hirmutav! Kuna Erik tuleb töölt tavaliselt hilja, siis olen oma päeva kuidagi selliseks loksutanud, et magan hästi kaua ja siis kui Erik kas kell 19 või kella 1-2 öösel tuleb, naudime mõnusalt teineteise seltsi. Eelmine nädal avastasime ka sarja Narcos ja no täna öösel kell 4 lõpetasime me viimase väljas oleva osa… taipasin just, et me oleme nädalaga 20 tundi sarja vaadanud ja see on naaatuke hirmutav aga no ilmad olid ju koledad ja puhkusel võib 🙂  …. aga nii oleme pidevalt üleval ca 4-5ni ja siis kujutage ise ette, mis kellani ma siis magan 😀  Kell 12 ärkamisest on saanud igatahes selline YESS moment, et päev on korda läinud, sest täna ärkasin juba enam-vähem ajal.

Aga viimasesse 1,5 nädalasse, kus me bloginud pole on mahtunud peale Narcose veel üht-teist. Eelmisel laupäeval näiteks käisime Võsu rannafestil. Võsu fest on alati mõnus. Mitte liiga üle rahvastatud ja ilusa ilmaga (mis meil õnneks ka oli) eriti mõnus päev, kuhu mahub päevitamist ja lava ees hüppamist ning kargamist. Pilet sinna on ka mõnusalt soodne. Kui enamus festarist istusime künka otsas ja nautisime head vaadet ja õhtul ilusat päikeseloojangut, siis Termika ajaks läksime ikka lava ette kargama ja hääli ära karjuma ka… 😀

Muide tegi festari eriti ägedaks  ka see, kui paljud tulid ja meile häid sõnu ütlesid! Lahe 🙂

 

 

Pühapäeval haarasime kaasa mu parima sõbranna ja käisime kinos Spidermani vaatamas. Öösel ja esmaspäeva varahommikul tegi Erik mulle aga hoopis maasikamoosi! Kui toormoosi ja tervete marjade talveks varumisega sügavkülma tegelen mina, siis keedumoos on Eriku pärusmaa. Esimest korda tegi ta seda pulmadeks ja see tuli väga hea! Nii, et kui ma sel aastal korra mainisin, et tahaks maasika keedumoosi, siis Erik lubas kohe vapralt seda ka teha. Käisime turul, varusime maasikaid ja nii see moos valmis…Nüüd on hommikupuder kohe ekstra hea!

Esmaspäeval tuli meie uude koju aga esimest korda päris ööseks minu väike õde. Mängisime, vaatasime filme ja pakkisime lõpuks lahti meie vannitoa (nüüd on veel magamistoas olev jäänud ja saaks ka lõpuks päriselt sees elada, ilma kasti hunnikuteta), planeerisime tema tulevast sünnipäeva, kokkasime ja jutustasime. Selline mõnus õdede päev!

Teisipäeval peale õe koju saatmist võtsin veel viimast sellest, et mu kallis Anna-Maria Eestis oli. Käisime Sushiplazas sushit söömas (sellest lõhe tempurast ei saa vist küll kunagi küllalt) ja ratastega sõitmas ja esimest korda elus heinapalli otsa ronimas, jutustasime ja mõtlesime, kui äge oleks jälle koos kuskile reisida. Meil on alati olnud ülitoredad reisid. Kolmekesi oleme käinud näiteks Londonis ja Hollandis. Viimati käisime aga Anna-Mariaga kahekesti näiteks New Yorgis ja no kõik need reisid on suurepäraselt lahedad olnud!

Kolmapäevaks olin Erikule aga üllatus gaming õhtu korraldanud. Ilma, et Erik oleks midagigi aimanud, tõin meile külla ta gameritest sõbrad, palusin neil kaasa krabada lisapuldid ja mänge, mida rohkem, kui kahekesi mängida saaks ning ise tegin valmis snäkid. Kui sõbrad olid meile kokku toodud, siis läksin Erikule tööle järgi ning kui koju tulime tegin ukse lahti jaaa…. elutoas lihtsalt sujuvalt mängisid ta sõpsid playstationiga ja me kõik tegime näo, nagu see oleks kõige tavalisem asi üldse. Erik oli lihtsalt üli üllatunud ja see oli nii tore! Kui alguses mõtlesin, et pagen üldse kodust ära või vähemalt lähen teise tuppa peitu siis sõpsid olid nii ägedad, et mängud olid valitud nii, et ka mina sain mängida. No üli tore õhtu oli! Mängisime kella viieni hommikul! Pilte mul kahjuks sellest polegi 😀

sushi night

Neljapäeval olime lihtsalt uimased, vaatasime sarja ja tegime terrassil väikese date nighti. 

Reedel olin valmistunud juba pikaks üksi olemise nädalavahetuseks. Erik pidi kõik päevad tööl olema ja jõudma alles öösel 2-3 ajal. Umbes kell 19.30 kuulsin aga, et keegi keerab ust lukust lahti. Ausalt jättis süda lööke vahele! Aga seal oli Erik lillede ja armsa õhupalliga ning teatas, et ta on terve nädalavahetuse kodus! OHHHHH SEDA ÕNNE! Meil oli küll kohe igasuguseid ägedaid plaane aga kuna ilm ikka kohe üüüldse ei soosinud neid plaane, siis lõpuks kulges see nädalavahetus väga koduselt.

Laupäeval käis külas minu suurem õde ning meie käisime suvelõpu allahindlustest viimast võtmas. Nimelt suutsin ma näiteks saate jooksul lõhkuda või värvidega ära rikkuda kena 90% oma tööriietest ja jalanõudest. Suvel pole vahet olnud- ausalt öeldes olen ma 90% ajast mingites kodustes dressikates ja tossudes või plätudes veetnud. Järgmine nädal peab aga tööle minema ja no selleks oli vaja vähemalt ü,ks paar tööleminekuks kõlbulikke pükse ja jalanõusid osta. Samuti olid Eriku jalanõud juba nii ribadeks, et ta neid ükspäev tööl silikooniga parandas 😀 Talle on täiesti võimatu jalanõusi leida, sest 46 suuruses laiale jalale pole just liiga suurt valikut ja Erik ise on tavaliselt üsna valiv selle suhtes, mida ta ostaks/ meeldib. Aga peale päeva poodides kolamist saime kõik vajaliku ja nüüd võime poode jälle vähemalt jõuludeni vältida. Ilma otsese vajaduseta midagi osta, ei viitsi me kumbki poodides kolada.

Pühapäeval vaatasime lõpuni Narcod ja küpsetasime keset ööd shokolaadikooki…. ups. Aga nii tore on oma uues köögis koos kokata. Üürika köök oli nii tibatillu, et sinna ei mahtunud me kuidagi kahekesi koos toimetama. Siin saab seda aga jälle teha ja me tõesti alati väga naudime koos kokkamist. Nii tuleb ka söök alati ekstra maitsev! 🙂

öökook

Šhokolaadikook, toorjuustu Oreo täidisega… 

Ohhhh kui pikk see nüüd sai… naljakas kogu aeg tundub, et miskit nagu ei tee. Samas,  kui kõike kirja hakata panema, siis on justkui päris palju tehtud. Proovin nüüd edasi natuke järjepidevam olla ja näiteks 2 korda nädalas vähemalt ikka midagi postitada.

Ikka teie,

Isabel & Erik

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s