Kõik on uus Septembrikuus

Seekord on tõesti palju uut siin septembrikuus. Ehk räägime siis natuke mis muutustest me siin jahume. Teeme tasapisi kordamööda kõigest ka omaette postitused aga alustame algusest.

Teadupoolest töötan ma koolis ning sellega kaasneb imeline kahekuuline, pikk suvepuhkus! See aasta oli see ühestküljest kohe eriti eriline. Sain hommikul ärgata, tuterdada terrassile, nautida seda kõike … kõigel oli aga üks aga… Me oleme ju koos kõik selle imelise valmis teinud, kõvasti vaeva näinud, et see kodu saada aga nüüd … enamus sellest ajast olin ma selles imelises kodus üksi koos oma loomalastega.

Ehk nagu te ehk kuulnud/lugenud olete töötas Erik siiani 2 sisuliselt täiskohaga töökohal. Tema töögraafik oli 12 tööl ja 2 vaba. Kusjuures pooled tööpäevad kestsid ööni ning ka pooled nädalavahetused veetis ta pikad päevad ja pooled ööd tööl. See aasta pidi ta tööl olema ka meie pulma-aastapäeval, mis oli kohe eriti nukker.

Üha enam nägin kõrvalt kuidas Dreamixis oli tööd rohkem, Erik käis seal suure õhinaga ja tahtis rohkem panustada aga laotöö ei lasknud seda teha. Dreamix väärtustab Erikut ja Erik ise tahab sellele pühenduda ning sinna panustada. Kogu see kaader on seal väga lahe seltskond.

Igatahes long story short Augustis võtsime vastu otsuse, et astume mugavustsoonist välja ja seega 7. september on tema viimane tööpäev laos. See nädalavahetus oli viimane, mille pidin üksi veetma seetõttu, et Erik oli tööl kuskil, kus ta ei tahtnud olla. Saame õhtuti koos koju tulla, arutada kuidas päev läks. Koos koeraga jalutada, trennis käia, süüa teha, telekat vaadata, lauamänge mängida, jutustada. Mida iganes teha! Kui siiani kadusid kõik koos oldud nädalavahetused selle alla, et tuli käia vanematel ja vanavanematel külas ja abiks ja sõpradega kokku saada ja kodus toimetada, siis nüüd jääb ehk lõpuks vahel ka kahekesi olemise aega! Erik teeb ise sellest (ilmselt viimasel tööpäeval) ka pikema postituse, kus veidi tagamaid seletab.

76e669556decdd9ffec61b167dda3ac2

Kui arvasime, et see on nüüd suur muutus ja kindlasti ka riski võtmine, siis sellega meie mugavustsoonist välja astumine ei piirdunud. Ei saanud ju olla nii, et Erik üksi võimleb. Ka mulle pidi mingi muutus tulema. Jõudsin vaevu paar päeva tööl käia, kui minuga võttis ühendust üks meie endine õpetaja. Ainus õpetaja, kelle juurde ma kunagi suvetööle jäänud olin. Sisuliselt viimati olime vestelnud teemal eksamitulemused ja “Eriku suvetöö on loetud lõpetatuks”…. long story short 25. septembrist olen edasi huvijuht aga umbes-täpselt poole suuremas koolis ja poole lähemal kodule. Uueks kodukooliks saab Jüri Gümnaasium. Et see postitus aga raamatuks ei muutuks tuleb ka selle kohta eraldi postitus.

cz.jpg

 

Et tööalane elu kiskus jube huvitavaks, siis lisaks on paar pisiasja veel. Lõpuks edeneb Eriku pikalt pausil olnud lubade tegemine ehk reedel sai autokool lõpuks lõpetatud! Nüüd on jäänud veel ARKi eksamid ja ehk on hea õnne korral siiski võimalik enne uue sünnipäeva saabumist eelmise aasta sünnipäevakink realiseerida ja load kätte saada. Nüüd sõltub palju juba ARKi järjekordadest.

Viimase väikse “pommi” osas olen ise veel häbelik ja arg ja sellest liiga palju rääkida veel ei julge ja ei taha aga viskan selle siia lihtsalt nii maha: http://www.toelinemina.ee/

uus.jpg

Ehk kui peale notarist tulekut õhkasime, et ohhh küll elu läheb nüüd alles rahulikuks siis… no seda me oodata ei osanud, et kohekohe hakkame selliseid muudatusi ette võtma. Kohati läheb rahulikumaks ehk küll aga rutiinseks vast mitte veel niipea! 🙂 Mõnus on olla sellel karusellil, kus koguaeg on nii nii põnev ja ei jõua ära oodata, mis seikluseid elul veel pakkuda on! Millal ja millega teie viimati mugavustsoonist välja astusite?

 

2 thoughts on “Kõik on uus Septembrikuus

  1. Tere.
    Mind huvitab teie elu koeraga korteris ?
    Kui palju ta üksinda on, mis kellast väljas käite jne jne 🙂
    ehk oled nõus ka seda jagama 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s