Kuidas me Tv3 sügishooaja avapeol käisime

Hei!

Saime viimati väisatud peost nii palju maru toredaid emotsioone, et lihtsalt peame neid ka teiega jagama.

Reedel toimus nimelt TV3 sügishooaja avapidu, kuhu ka meie olime kutsutud. Olime juba kutse saabudes nii positiivselt üllatunud, sest tegelikult oleme ju juba mitu kuud “eilne päev” ning ei osanud kutset enam oodata. Küll aga olime mõnusalt õhinas, sest no ikka on tore ennast vahel “lille” lüüa ja mõnusat meelelahutust nautida.

Oli põhjust endale uus kleit otsida – Dresshouse oli seekord lahenduseks. Seal on lihtsalt nii hiiglama suur valik ja mõistlikud hinnad, et kleidi otsimine sealt on eriti tore. Erik kiidab seal seda, et ka nö müügisaalis saab istuda, kuni naine ringi tuuseldab. Muide Erik on riietepoes tegelikult alati maailma parim abimees, sest ta jääb alati ausaks. Kui midagi tema arvates ei sobi, siis ta seda kohe ka ütleb ning kuna ma teda eriti tihti shoppingu tiirudega ei tüüta, viitsib ta need mõned korrad aastas väga asjalikult minuga kaasamõelda ja seegi kord aitas ta kahe kleidi vahel kaaludes hästi erinevaid plusse ja miinuseid läbi mõelda ja välja tuua. Kleit olemas (valituks osutus siis natuke meelega, natuke kogemata, meie kodu värvidega klappiv musta ja kuldsega kleit).

7107497t1h9b27.jpg

Foto:Toni Läänsalu (Elu24)

Kui tavaliselt tegutsen oma meigi ja soenguga ise, siis seekord tundsin, et tahaks lasta profil meigi teha. Seal on ju kaamerad välkumas ja tahaks ikka ilusat, ühtlast tulemust. Õnneks kirjutas mulle Kadhy, kes ka Janale Naabri saate finaalis meigi tegi ning sain temaga aja kokku leppida.

Reedel vurasingi Kadhy juurde. Sõitsin muide esimest korda üle väga, väga pika aja bussiga. Peab mainima, et kiirem oli küll ja mugav selles mõttes, et kui eelnev päev oli olnud ülikiire, oli päris mõnus ennast uudistega kurssi viia ja südalinna parkimisega ei pidanud ka jahmerdama, buss peatus sisuliselt otse salongi ees. Küll aga on minuarust päris masendav, kui halvasti buss haises. No ikka vängelt. Kuid Kadhy pühkis mõtted bussisõidult ja päeva väsimuse oma positiivsuse ja kauni kätetööga nagu võluväel. Ja valmis sain täpselt peole asumise hetkeks.

MUA Kadhy Asper

Wow, kui lahe see kõik oli! Kui alguses oli isegi veidi kohmetu olla, sest ümberringi olid tõesti vaid kuulsad/tuntud näod, siis üsna ruttu leidsime ka tuttavaid nägusi ja no nalja sai nii, nii palju! Meelelahutusprogramm oli ülivahva! Keili moekollektsioon oli super! Taukari esinemine kaasahaarav nagu alati, Maris ja Siim hullutasid pealtvaatajaid väikse hüpnoosiseansiga, Swingersi taustal tantsisime poole ööni nii, et (kahjuks liialdamata) on mu jalad veel tänagi veidi valusad jne.

Tore oli näha saatemeeskonda. Ülilõpmata palju nalja sai tehes maailma kõige koledamaid pilte photoboothis (ausalt seal ei olnud lihtsalt võimalik ilusat pilti saada, uskuge meid, me tegime neid umbes miljon) ja see slowmotion video, mis tehti on minu arust ka vähemalt sama naljakas, kui selle tegemine oli.

21697974_1856350647738528_1915384981_n

Naabrisaate toimetajat Triinu oli nii tore jälle näha! 🙂 Tema oli saate toimumise ajal ilmselt tiimi poolest meie suurim tugi oma päikeselise olemisega. PS! Ühtlasi on see pilt päris hea näide sellest, kuidas mu juuksed täiesti suvaliselt punased võivad järsku pildi peal olla. 

Saagimiga tegin ka pilti. No pidin seal tõdema, et ta on ikka vinge naine. Oma eas nii rockida ja selline dekoltee vabalt välja kanda, on kergelt ahhetama panev. Vägev naine.

21850622_1856350507738542_613171235_n

Ära kipu kunagi rottidega võidu jooksma, sest isegi kui nad võidavad, on nad lõppkokkuvõttes ikkagi rotid. (Anu Saagimi words to live by) 

Nii lahe ja kergelt sürr oli seal pidutseda ja tõesti pidime koju jõudes tõdema, et see oli vist üks toredaim pidu, kuhu me sattunud oleme. Hommikul kahetsesime, et me Vabanki aftekale ei jõudnud, kui avastasime, et seal veel Tanel Padar oma uue bändiga esines. Malluka postitust lugedes kahetsesime veidi, et nõia ära unustasime ja teda üles ei otsinud, kuid tegelikult ei oleks vist isegi jaksu olnud. Magasime umbes sekund peale kodu uksest sisse astumist. Aitäh TV3 selle mega toreda peo eest!

Täna sai ka veel tänu peole naerda, sest näha elu24`s artiklit “Glamuurne galerii: koorekihi pidutsemine teeb kõik kadedaks” ja sealt alt enda pildi, siis võtab ikka veidi muigama 😀

21767851_1856350254405234_2052834728_n

ca kell 3 öösel koju jõudes oli näol ikka veel naeratus, olenemata meeletust väsimusest! Emotsioon oli veel terve nädalavahetuse laes! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s