Mida ootame aastast 2018

Hei armsad lugejad!

Täna tuleb postitusi lausa topelt!

2017 oli edukas ja raske ja sai kokkuvõetud. Loodame, et 2018 tuleb ikka edukas, kuid natukenegi kergem. Mingit “uus aasta, uus mina” teemat me ei aja, ei ole kunagi ajanud ja ma loodan, et ei hakka ka ajama.  Proovime iga päev olla natuke paremad, kui eelmisel ja kui vahel ei õnnestu siis… proovime teine kord rohkem ja nii me kulgeme loomulikus rütmis, mitte selliselt, et täna sõin burksi, pitsat ja friikat, diivanilt püsti ei tõusnud, sõimasin tänaval pensionäre ja parkisin invakohale AGA, kui uus aasta kukub, järan salatilehte, teen 7 korda nädalas trenni, tegelen heategevusega ja olen muidu “perfektse” inimese etalon. Eesmärke püstitame uueks aastaks aga küll, et siht ikka silme ees oleks.

Esiteks tahaks sel aastal kindlasti veidi maailma avastada. Eelmisel aastal jäi see nimelt kõige muu möllu varju ja seiklesime vaid Palangal ning Rootsis ja Soomes, kuid nüüd on küll tunne peal, et võiks mõne vägevama reisi planeerida. Suvel tahame näiteks kindlasti põhja Rootsi ja Norra seiklema minna. Ajast kui vend perega “metsa sisse” Norrtäljesse kolis, oleme vist iga külastuse korraga tükikese südant juba Rootsi jätnud. See loodus on seal lihtsalt nii mõnus! Ja no Erik on ikka päris “metsamees”, tal ei saa metsas möllamisest vist kunagi küllalt. Ehk mahutaks Norra tripile lisaks ka ühe päikesereisi veel plaani ning halba ei teeks ka Londonisse mu kallile bffile kasvõi üheks nädalavahetuseks külla sõita. Eks paistab siis aga, mis uus aasta toob ja kuidas kujuneb.

Küll oleks mõnus…

Kuna 2017 tõi lisaks kõigele muule ka hea koguse polstrit…. I mean, mitte keegi ei oleks vist uskunud, et Erik kunagi paksuks võib minna. Siis kindlasti püüdleme ka tervislikuma eluviisi poole.  Seda teeme tegelikult juba mõnda aega samm sammult, mitte nüüd uuest aastast, lihtsalt pühad olid kergelt käest ära jälle….Mitte, et me üksteisele ikka mõnusad vaadata poleks…lihtsalt nagu Erik ütleb “tahaks varbaküüsi lõigata nii, et ma ei peaks vahepeal tegema pause hingetõmbamiseks, sest pekk surub hinge kinni”.

Ilmselt tervise etaloniks ei hakka me siiski, kuid lisaks endast hoolimisele on ehk meilgi plaan millalgi sel aastal hakata tegelema “seemne mulda pistmisega” ning tahaks siis ikka tervislikus olekus olla. Ja eks siit tuleb omamoodi ka järgmine “eesmärk” uueks aastaks… midagi, mille kohta saame vaieldamatult kõige rohkem küsimusi ja vihjeid. Ei mitte veel (armastan oma tööd hetkel liiga palju, et sealt juba ära tulemisele mõelda), kuid ehk millalgi selle aasta jooksul, ilmselt mitte enne, kui aasta lõpus, jõuame meiegi selleni, et “maa tuleb täita lastega”.

Erik on olnud eesmärkide püstitamisega eriti tubli ning tahab sel aastal kohe mitu asja saavutada. Kindlasti tahab ta lõpuks ära teha ARKi eksamid, mis on täiesti lõputult venima jäänud.  Lisaks on temal ports eesmärke jõusaalis ning soov arendada taas edasi enda joonistamise oskust. Arvas, et ehk pistab nina isegi muusikamaailma. Kitarr norutab meil küll kurvalt nurgas…

Mina tahaksin sel aastal kindlasti rohkem lugeda! Eelmisel aastal tegin ma seda häbiväärselt vähe! Lisaks tahaks rohkem teatrisse jõuda. Oleme suured kinosõbrad ning kinno jõuame tavaliselt mitu korda kuus, kuid teatrisse oleme viimasel ajal väga vähe jõudnud.  Vajab parandamist! Tööl tahaksin jõuda niikaugele, et saaks ka midagi uut ette võtta, mitte ringi joostes ainult vajaliku tehtud. See ehk aga muutub võimalikuks juba nüüd, sellest poolaastast, sest kõik hakkab tasapisi selgemaks saama ning üldiselt on minu töös kevade poole oluliselt rahulikum.

Üldiselt tahaks ennast arendada ning haarata kinni uutest põnevatest seiklustest ja arenguvõimalustest nagu 2017 aastal õnnestus. Nagu Ants ütleb “Elu on kas julge seiklus või mitte midagi!” Just nii tahamegi enda 2018. aastat elada!

Kindlasti olen eesmärgiks püstitanud ka selle, et jõuaksin blogi pessa rohkem. Selle paari kuuga, mis vaikne olen olnud, olen teinud endale üsna karuteene, kuid samas kirjutada on ikka mõnus ning uuel aastal tahan blogile kindlasti rohkem pühenduda.

Sellised mõtted on meil siis selleks aastaks! Sünnipäev on mul üsna aasta keskel ja siis meeldib mulle alati kokku võtta, mis tehtud ja mis veel teha… tore, et sel aastal on koht, kust piiluda, mis kokku lubatud sai. Meie oleme igatahes väga põnevil ning ootame mida aastal 2018 meile pakkuda on!

Seiklusterohket uut aastat teile kõigile!

Ikka teie,

Isabel & Erik

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s