Nendest detsembri eesmärkidest…

Hei,

Meil on teie ees üks võlg. Nimelt detsembris lubasime kuu alguses maad ja ilmad kokku, kui eesmärkide postituses kohe mitu eesmärki ja mitmes valdkonnas püstitasime. Vaatame siis, kuidas meil nende eesmärkide täitmisega läks.

Lubasieme, et blogis:

* avaldame vähemalt 8 postitust- avaldasin 2 ja kolmas jäi poolikuks – PIINLIK. Ega mul muud enda kaitseks öelda pole kui, et aega lihtsalt ei olnud. Viimased nädalad tööl olid ikka täiesti hullud.

* avaldame lõpuks vähemalt ühe video- vt eemist põhjendust.. ühtlasi kaotasin ma Rootsi videotest suure hulga, kui telefoni hooldusesse viisin ja see video poleks enam kuidagi kokku tulnud.

*näitame teile, milline on meie kodu oma jõuluilus (näete siis ka seda, kas ja mis meil seal muutunud on) – selle teen nüüd selle nädala jooksul järgi…

goal-quote-1

Just nii selle blogiga läks. Plaani polnud ja seetõttu oli see ka lihtne ära unustada.

Ehk kõik blogiga seotud eesmärgid jäid täitmata. Uuel aastal võtsin aga kindlaks eesmärgiks blogile rohkem pühenduda. Prooviks sekka teha videosi ja  kvaliteetsemaid pilte ning postitada ikka iga nädal mõne(d) korra(d). Ideid ja sisu ju on. Nüüd pean selle võtma lihtsalt selliseks prioriteediks, et pole võimalust, et “aega ei ole”. Tegelikult on ääretult kahju, et oma viimaste kuude prioriteetide mujale suunamisega olen mitu tuhat lugejat kaotanud. Aga mul on väga, väga hea meel, et teid siin ikka järgi ka on. Aga edasiminnes…

Lubasime, et Kodus:

* värvime oma totralt roosa prügikasti lõpuks kuldseks – sai tehtud. Erik värvis selle esialgu kuldseks siis sattus nii hoogu, et tegi sinna esiku lambiga sarnase mustri ka veel peale.

* paneme lõpuks oma liiga kaua aega oodanud teise stange esikusse ära – tehtud. Kui Kivikas ütles, et meil on “ühe jope nagi” siis tegelikult mahtusid kõik meie asjad ka enne ühele stangele. Küll aga tahtsime ka pusad esikusse kolida ning kahe stangega ei ole kõik nii kokkusurutud ning ka külaliste üleriieteks jääb veidi rohkem ruumi. See sai tehtud! 🙂

* teeme oma kätega veel vähemalt 2 jõulukaunistust- no tegime küll. Mõni nõudis veidi rohkem isetegemist, teine vähem aga midagi me ikka ise tegime!

Nii, et jehhuu! Kõik koduga seotud eesmärgid, mis said püstitatud on ka tehtud. Mulle see jõuluehtes kodu nii meeldib, et täitsa kurb tundub mõte sellest, et kõik see tuleb varsti jälle kokku pakkida.

Nii Inimsuhetes lubasime ka ühtteist:

* käime vähemalt korra Eriku vanemate juures maal – pidime käima tegelikult kaks korda aga ei läinud kordagi. Mu autol on umbes sada asja, mis remonti vajavad ja sõidan iga päev enamvähem kõrgemaid jõude paludes, et see vastu peaks, kuni remonti minna saab. Seega pikka sõitu ette võtta ei tahtnud. Kahjuks ei jõudnud ka Eriku vanemad ise linna nii, et nemad on nende pühade aeg täitsa nägemata.

* võõrustame vähemalt ühte jõulukogunemist, et veeta aega sõpradega – jõuludeks ei jõundud, küll aga aastavahetuseks kutsusime mõned sõbrad külla. Kõige positiivsemad ja heatahtlikumad inimesed, keda enda ümmber tahtsime ja oli väga mõnus olemine. Vast ikka võib tehtuks lugeda.

*teeme vähemalt kaks datenighti – tegime. Käisime jõuluturul ja vanalinnas jalutamas ja lobisemas ja veetsime Soomes terve kohtingu päeva. Väga mõnus päev oli. Muidugi, mis siin salata küünlavalgel sööme õhtust sisuliselt iga päev nii, et vahime üksteisele armunult silma ja räägime maailma asjadest nii, et tegelikult lisaks neile kahele on meil kodus peaaegu igapäev datenight.

Lisaks on meil üks natuke suurem unistus, mille täitumist ootame. Lootsime endale panipaiga saada. Ei saanud, sest ma olin värskelt töökohta vahetanud ning endal meil tagataskus seda raha polnud. Kuna aega rahastuse leidmiseks oli alla nädala, siis nii me tast ilma jäimegi. Nüüd on meie viimane lootus panipaigaks see, et kui keegi kunagi ostab ära saates olnud Meikarite korteri ning panipaigast loobub. See võimalus on ag üsna kaduvväike, sest hoiustamise ruumi 3-toalistes siin väga pole.

Seega midagi sai täidetud, midagi jäi täitmata. Kõige rohkem ongi kahju sellest, et blogi nii unarusse jäi ja et panipaigaga nii läks, aga samas on hea meel, et mõni asi siin välja hõigatud ja saavutatud sai. Ma olen üsna kindel, et meie stange seisaks ikka muidu veel nurgas ja prügikast oma roosa värviga häiriks mind iga päev natuke. Distsiplineerib ikka küll veidi rohkem pingutama, kui sadadele lugejatele oma lubaduse õhku paiskad.

Loodame, et uue aasta eesmärkidest saavad ikka rohkemad täidetud!

Ikka teie,

Isabel & Erik

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s