Meie mõtted uuest hooajast

Teate mis armsad lugejad- andke meile andeks, et me teid halvasti kohtleme ja pidevalt unarusse jätame. Meil tuli hiljuti üle elada midagi väga rasket ja sellest paranemine vajas kõvasti üksteise tuge ja koos tagasi positiivseks ja tugevaks kasvamist! Aga täna oli mul meie armsa naabri Janaga nii inspireeriv vestlus, et pidin kohe trükkima ja uuesti kirjutama asuma.

Ja no ma ei suuda enam vaiki olla, vaid pean ka jagama oma mõtteid uuest Naabri saate hooajast. Eelmine aasta kui saade lõppes arvasime me, et ega me ilmselt seda uut hooaega hullusti ei jälgi ja teate kuidas praegu on… igal kolmapäeval 19.50 istume me nina telekas ja elame kaasa nagu pöörased! No päriselt nagu pöörased. Peame vahepeal saate pausile panema, et ennast välja elada- karjume, naerame ja juubeldame 😀 Mul on tunne, et juba iga neljapäev algab pikast vestlusest Janaga, kus analüüsime üht ja teist saatest ja tegelikult on nii maru äge sellele kaasa elada ja kui ma nüüd nägin, et lahtiste uste päev toimub just siis kui me parasjagu Londonis oleme, olin ma kohe päris õnnetu. Plaanisin muidu pärast seda meie mõtetest kirjutada aga no eks ma plähmerdan need nüüd siis kohe välja.

Meie lemmikuid on meilt küsitud juba mitu mitu korda ja enne kui ma avaldan paari, kes ilmselt meie hääle saab, pean ma tõdema, et sel aastal on lausa 3 paari neljast on meie südame täielikult võitnud.

Meil on “soomlased”, kes meile kohe alguses ehk parimat muljet ei jätnud, kuid kes meile iga saatega üha rohkem südamesse poevad ja kelle stiil meie omaga vist kõige rohkem ühtib. Nende magamistuba oli küll sisuliselt täpselt sama, mis meie visioon castingul oli. Esiku saates oli naljakas vaadata, et nende stange oli sama, mis meie magamistoa kapis oli ja kasutatud kett näiteks täpselt sama, mida meie vannitoas kasutasime.

Meil on saarlased, kes on minu arust vaieldamatult kõige pühendunum paar sel aastal. Nad ei tee ühtegi järelandmist kvaliteedi osas, teevad tõesti kõik ise ja õigeks ajaks valmis (vähemalt nii tundub), on seega pööraselt andekad ja niiii niiii võrratult armsad ja siirad, et teeb südame soojaks. Nende sotisaalmeedia on ka ikka väga on point. Erikule on väga südamelähedane ka nende eesmärk ehitada just lapsele korter ja perena tunduvad nad nii ühtehoidvad ja lahedad!

Ja meil on hipsterid! Kellele ka meie hääl kuulub! Nad on lihtsalt pööraselt armsad. Nende magamistuba oli ääretult ilus ja minu silmis kinldasti kuldse mitte punase roseti vääriline, lisaks tunnen ma nüüd süümepiina nende esiku punase roseti pärast, sest selle asemel, et usinalt ehitada olid nad päev enne hindamist minu juures tööl noortele esinemas ja andsid nii vinge kontserdi, et mu fännimeeter kasvas veelgi. Ja nad ongi päriselt päriselt nii armsad kui ekraanilt tundub-see on vist kõige lahedam! Rääkimate sellest, et ma olen ju Karliga ühe katuse all töötav ja seega ju peaaegu nagu kohustatud neile kaasa elama! Ja ma päriselt elan ka rõõmuga (ilma kohustuseta)! Olles ise hunniku punaste rosettide omanik arvan ma siiani veendunudl, et nende magamistoa punane rosett on kõige ebaõiglasem punane, mis siiani välja on antud.. olgu see jagab kohta meie hooaja liistumängu punasega. Aga see selleks. Ja taaskord nad tõesti teevad ise ja palju ja lahedaid ja julgeid asju!

Minu arust on see hooaeg tõesti hästi ülesehitatud. Reklaami ja rivistusi on kuidagi märgatavalt vähem ja mõnusalt palju on goPro materjali, mis osalejatega samastuma paneb. Eks tänu sellele nad meile ka iga nädalaga rohkem meeldivadki! Oleme enda goPro materjali siin kõvasti taga nutnud, sest nüüd oleks nii lahe neid tagantjärele vaadata. Kahjuks ei jõudnud me saate ajal seda kuhugi endale salvestada ja enam seda materjali alles ei ole. Igatahes on meist saanud pühendunud Naabri saate fännid.

Kas midagi häirib ka? Muidugi ei saa me vingumata, sest rosettide kallal tahaks ju alati viriseda. Mis mõttes on koguaeg jutt, et kolmandat rosetti ei tule ja siis antakse kolmas ja hakatakse järsku rääkima, et neljandat ei tule? Mis mõttes, et siis kui voodimängu kaotab paar, kes peaks saatest välja kukkuma, ei anta ei rosetti ega karistust- meie saime muide mõlemad. Mis mõttes osalejad täiega tähtaegu üle lasevad ja sellist praaki läbi lastakse? Mis mõttes üks paar kõik asjad teistel teha laseb ja ikka töö poolikuks jätab ja nii palju viriseb. Aga teate mis- see on jälle see koht, kus tuleb aru saada ja leppida sellega, et see on ikkagi show ja tegelikult on see tühine, sest üldiselt on minu arust ikka VÄGA äge hooaeg!

Kas te panete tähele kui võrdsed on sel aastal paarid? Muidugi ei saa me mainimata jätta, et kas panete tähele, et jälle on korter 1 see kes on punaste hunnikus? 😀

*fun fact sel aastal on erinevalt tavapärasest korter 1 hoopis teisel korrusel 2,3 ja 4 esimesel ehk numbrid on justkui tagurpidi- sellest hoolimata tundub, et toimib ikka see numbri värk*

Korter 4 on aga jälle pidevalt kuldsed. Kui ma saate alguses olin 110% kindel, et numbrimaagia murtakse ja hipsterid võidavad, siis enam ma selle eest pead pakku anda ei julge.  Saarlased on meile ka 1. päevast peale meeldinud. Erik on nende eriti suur fänn aga ausalt tundusid ikkagi just hipsterid 110% inimeste inimesed ja nunnukad võitjad. Inbanki mängus on aga kolmel korteril pidevalt sisuliselt alla 10 hääle vahet ja minu peas tiirleb küll täiega mõte, kas numbrimaagia tuleb mängu ja korter 4 võidab jälle?

Selge on see, et finaal saab sel aastal olema ikka VÄGA põnev! Eriti kui rosetid ka enam-vähemgi võrdselt jaotuvad! Meie oleme igatahes väga põnevil ja elame tõesti kogu südamest kaasa!

Ikka teie,

Isabel & Erik

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s