Inspiratsiooni emadepäevaks

Hei,

emadepäev on uksetaga ja kuigi sel aastal olen täielik rongatütar ja veedan emadepäeva hoopis Londonis, siis mõtlesin meie eelmise aasta ägedat emadepäeva jagada, sest noh.. äkki on veel keegi, kellel ikka veel ühtegi ideed emadepäeva veetmiseks pole!

Lisaks,  koostöös meie lemmiku Stroomi surfiklubiga on meil imeline võimalus ka ühele lugejale SUP matk kahele välja loosida! Aga sellest juba postituse lõpus 🙂

Olen suur elamus-kingituste fänn-nii eelistan ka emadepäeval  pigem elamusi kinkida ja häid mälestusi luua, kui osta esemeid mis ajaga ununeda võivad. Lisaks pole mul mingi tavaline igav emme vaid emps, kes ka teises vanuse sajapooles tahab sünnipäevaks Guns N` Rosesi pileteid ja ei ütle ära ka väikesele seiklusele.

Eelmisel aastal emadepäeva plaani hauduma hakates oli selge, et tahan teha midagi eriti lahedat. Oli mu armas ema pidanud ju oma emakohustusi naabri saate raames palju rohkem täitma kui 22 aastase tütre kõrvalt arvata võiks. Kuna SUP ehk aeursurf oli meie (minu ja Eriku) südame juba ammu võitnud ning olin pikalt mõelnud ka ema merele meelitada, tundus hea mõte see plaan emadepäeva raames ellu viia!

Kui lisada suppamisele väike piknik ja päikese käes peesitamine tuleb kokku ju suurepärane perepäev! Nii sai selgeks, et ees ootab väljakutseid pakkuv, meeldejääv ja samas lõõgastav päev!

Kasutaja Ida Isabel Kert foto.

Hommikuks olime kokku pakkinud mõnusa piknikukorvi snäkkidega, teki pikniku pidamiseks ning ema oli ilmselt kaasa pakkinud ka väikese ärevuse hinges. Asusime randa teele, et emps ja mu noorem õde oma elu esimese suppamise kogemuse saaksid.

Kasutaja Isabel & Erik foto.

Kui ema alguses kahtles, noh, et äkki on liiga raske tasakaalu hoida või äkki on vesi külm (eelmine aasta oli ikka hulga külmem kui praegu), või äkki prantsatab ta vette…. siis peab tõdema, et nii mu väike õde kui ema tulid lõpuks veest välja ikka väga suurepärase emotsiooniga! Kalipso hoiab sooja. Kui tasakaalu hoidmine tundub alguses liiga raske, saab proovida istudes või põlvili, kui ära väsid saad lihtsalt supi laua peal lebotada ja päikest nautida ja kui keegi ka oleks vette prantsatanud oleks see tegelikult ainult lõbus vahejuhtum olnud. Külma vee eest kaitseb ikkagi kalipso.

 

Kasutaja Isabel & Erik foto.

Kalipsosse ronimine on vahel töö omaette aga rand teeb igaljuhul rõõmsaks! 😀 

Peale suppamist oli ülimalt mõnus rannas päikese käes vedeleda, esimesi ilusaid ilmu nautida ja väikest pikniku pidada. Ema meenutab päeva tänaseni laheda eneseületusena ning mõnusa aja koosveetmisena.

Muide kunagi olime Erikuga nii tohmud, et kuna me olime täiesti veendunud, et SUP on täiega kallis, ei vaevunud me isegi uurima kui palju see maksta võiks.  Suur oli meie üllatus, kui teada saime, et see maksab tavaliselt ca 15 euri ehk on odavam kui näiteks kinos käik. Ja romantika lembelistele võin lubada, et hulga erilisem on vahelduseks päikeseloojangu saatel merel hulpida ja maailma asjadest rääkida, kui kinos teineteise kõrval filmi vaadata. Lisaks on see ka tervisele hulga kasulikum ja tavaliselt saab vähemalt ühe imeilusa pildi… ja kui ka merel ei õnnestu siis pärast kaldal ikka…

Kasutaja Isabel & Erik foto.

Vahel on tore peale surfamist veel ranna romantikat teha ja võid kindel olla, et pildid tulevad päikeseloojangul I.M.E.L.I.S.E.D

Mõnus on see Suppamine, sest seal on arenemisruumi nii palju, et hakkama saab nii mu väike õde, ema kui ka mina ja samas suudab see väljakutseid pakkuda ka Erikule kui tahta. Sel suvel tahasime kindlasti näiteks sup joogat ka proovida.

Kui Sinagi tahad oma ema (või kallimat või sõbrannat) suppama viia ja meeldejääva rannapäeva veeta siis –

Viska laik Isabel & Erik facebooki lehele SIIN

Viska laik Stroomi surfiklubi lehele SIIN

Ja jäta meile postituse alla kommentaar kellega läheksid võitu nautima!

Osalejate vahel loosime välja SUP matka kahele!

Kui sa aga loosiõnnele ei julge lootma jääda siis tea, et sel pühapäeval,emadepäeval on Stoomi surfiklubis kell 12-18 soodukas -50% ehk näiteks ema võid emadepäevaks kaasa võtta täiesti tasuta!

 

 

*postitus on sündinud koostöös Stroomi Surfiklubiga, kuid olgu mainitud, et antud surfiklubi fännid oleme me juba ammu enne koostööd 🙂 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s