Suvised mõtted tiirutavad peas!

Ma juba tunnen puhkuse lõhna! Eile toimus ära põhikooli lõpetamine, veel homme ootab ees gümnaasiumi lõpetamine ja ongi tööaasta sisuliselt lõpetatud. Ametlikult olen küll veel ka järgmisel nädalal tööl ja nokin veel paberimajanduse kallal, kuid tööle reaalselt kohale tulen ilmselt vaid selleks, et  teha ära kabineti suurpuhatust nii, et  üldjoontes on puhkus juba niii nii käega katsutav!

Seotud kujutis

Kuna sel aastal olen järsku suvest kohe eriti õhinas, siis olen hoolega hakanud suveplaane valmis küpsetama! Oleme endale siin suveks mõned plaanid/eesmärgid paika pannud.

 • Teatri külastus on selle suve must have!
 • Telkimine on selle suve must have ja selleks on meil isegi plaan juba enamvähem paigas.
 • Lugeda, lugeda, lugeda!
 • Veidral kombel on siin listis ka hambaarsti külastus- apppii, kuidas ma neid kardan aga suve jooksul luban, et võtan julguse kokku ja käin kontrollis ära.
 • Tahan Dagö kontserdile minna! See on ka juba välja vaadatud, pileteid pole veel ära ostnud.
 • Erik PEAB suvel lõpuks load saama või ma lihtsalt annan ahastuses otsad.
 • Proovida ära Eesti versioon masina pilatesest.
 • Minna ja vaadata jääkarude uut elukohta!
 • Proovida midagi täiesti uut, midagi sellist, mida ma veel kunagi teinud pole- on kellelgi mõtteid ,mis see olla võiks?
 • Veel ootan ma juba sel aastal enda sünnipäeva! Ma ei tea, kas see on mu hetke õnne high, mis paneb mind suvest ja sünnipäevast nii elevil tundma aga ausalt kolm nädalat on aega ja ma juba ei suuda ära oodata! Kui tavaliselt on minu sünnad olnud sellised kodused grillikad, siis sel aastal tuli Erik juba kuu enne sünnipäeva ja ütles, et ok. Nüüd teeme sulle ägeda sünna… ja nii me seda juba planeerime. Plaanis on Hawaii pidu ja olen elevil nagu väike laps! Kindlasti kirjutan sellest eraldi ja pikemalt ka, mis ja kuidas aga ilmselt peale pidu, et külalistel kõik ette teada poleks.
 • Lisaks on plaanis Guns n Rosesi kontsert ja ilmselt vaikselt juba  ka traditsiooniks kujunenud Võsu Rannafest.

Sellised plaanid on hetkel peas ja kui arvestada, et mõni plaan jooksvalt kindlasti ka lisandub siis tundubki neid täpselt paras kogus selleks, et puhkamiseks ka aega jääks!

Mis teie selle suve plaanid on? 

PS! Suur aitäh kõigile, kes olenemata mu kiivast varjamisest, et ma Blogiauhindadel osalen, siiski mu blogile hääle andsid!! See tähendas mulle väga väga palju ja andis jälle tõuke rohkem blogida!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s