Aasta eesmärgid-kaugel me oleme?

Et siis… freaking pool aastat 2018 on möödas?! Millal see juhtus? Kuidas? Miks? Aga igatahes seadsime me endale aasta alguses portsu eesmärke ja ma lubasin enne enda sünnipäeva ja kuskil aasta keskel teha kokkuvõtte sellest, mis tehtud ja mis tegemata. Kui aus olla ega ma väga ei mäleta ka mis me kokku lubasime nii, et endal on nüüd ka põnev vaadata, kas oleme enda eesmärkide poole liikunud. Hakkame siis peale.

  1. Tahtsime reisida “Ehk mahutaks Norra tripile lisaks ka ühe päikesereisi veel plaani ning halba ei teeks ka Londonisse, mu kallile sõbrannale kasvõi üheks nädalavahetuseks külla sõita.”- sellega on nüüd nii, et Norra jääb see aasta kahjuks ära, sest “life happend”-aga päikesereis Dubaisse on tehtud ja ülimõnus ja meeleolukas nädalavahetus Londonis on samuti veedetud. Suvel plaanime Eestis matkama ja telkima minna ja kes teab mis sügis/talv veel toob ehk saame veel Norragi asendatud. Igatahes selle eesmärgi täitmisega olen küll rahul. Veits pilte ka- 

    Dubai ja päev Abu Dhabis

 

London ja minu kõige õnnestunum turisti pilt üldse (all vasakul).

  1. “Kindlasti püüdleme ka tervislikuma eluviisi poole.”….hahahahah. Ok. Jätkame. Olgu päris nii lootusetu see pole aga noh…enam-vähem. Truth be told siis Erik on tegelikult miski 8? kilo alla võtnud ja mina 6 aga… meil oli neid üle nii palju, et see on alles jäämäe tilluke ots.
  2. “Kuid ehk millalgi selle aasta jooksul, ilmselt mitte enne, kui aasta lõpus, jõuame meiegi selleni, et “maa tuleb täita lastega””-Ükspäev, kui valmis oleme räägime sellest pikemalt. Praegu seda vähemalt mitte enne täiesti aasta lõppu kindlasti juhtumas ei näe.
  3. “Erik on olnud eesmärkide püstitamisega eriti tubli ning tahab sel aastal kohe mitu asja saavutada. Kindlasti tahab ta lõpuks ära teha ARKi eksamid…lisaks on temal ports eesmärke jõusaalis ning soov arendada taas edasi enda joonistamise oskust. Arvas, et ehk pistab nina isegi muusikamaailma.”- Kui keegi õpetab mulle, kuidas oma mees vägisi lubasid tegema sundida, siis ma panen välja auhinna! Siiani neid lube tal igatahes pole. Ok, tegelikult eile pidime talle teooriaeksami aja kirja ära panema ja minu süü oli, et ei pannud.. Ehk nüüd ikka joppab ja suvega saab tehtud. #fingerscrossed. Teiste eesmärkidega pole ta ka tegeleda jõudnud aga selle eest on tal uus töökoht, kus talle väga meeldib.
  4. “Mina tahaksin sel aastal kindlasti rohkem lugeda!”-võrreldes eelmise aastaga olen ma sel aastal lausa ülipalju lugenud, võrreldes eesmärgiga ikka häbiväärselt vähe. Miski 4 raamatut olen vast ikka läbi lugenud nii, et areng seegi.
  5. “Lisaks tahaks rohkem teatrisse jõuda”-pole jõudnud aga ehk saab plusspunkte selle eest, et ma juba olen otsinud, mida võiks minna vaatama ja suveks selle kindlasti plaani võtnud. Kes teab, millised on kindlasti head etendused, siis me väga -väga ootame soovitusi!
  6. “Tööl tahaksin jõuda niikaugele, et saaks ka midagi uut ette võtta, mitte ringi joostes ainult vajaliku tehtud.”- Kas oli aeg, kus ma jõudsin kõik vajaliku tehtud :O ? Noh sügisest proovime igatahes selle punktiga uue hooga.

Vaatan siin seda nimekirja ja tuleb tõdeda, et.. nojah aasta poole peal oleme enam-vähem poolel teel ehk? Alati võiks paremini aga samas päris nulliring ka ei tulnud. Kuidas teil uue-aasta lubadustega on? On mõni veel meeles ja töös?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s