Ise tehtud, hästi tehtud

Sel jõulu ajal võtsime ette paar väikest DIY projeti. Väga lihtsad, väga vähe aega ja närve nõudvad. Igale oskamatule entusiastlikule sobilikud! 🙂 Jagame kahte jõuludekoratsiooni neist nüüd teiega ka!

Esimene mini projekt- hirvekese poster.

48385566_528312471016807_7379556174548434944_n

Tegemiseks pole vaja muud kui sobivat paberit, harilikku, väga häid kääre või paberinuga ja sobivat raami. Meie ostsime Tigerist paki glitterpaberit (maksis vist ca 3 eurot ja kasutame seda veel kingipakkidele siltide tegemiseks ja no küll see meil siin veel ära kulub) ning teise postri tarbeks kasutasime ilusat pärlmutterpaberit, mida kodus üks leht parasjagu olemas oli.

48417102_929701440572511_6860505403982086144_nSorry, et piltide kvaliteet niiii halb on aga ehk saate aimu

Netist otsisime sobiva šablooni- kasutasime SEDA suurendasime seda wordis piisavalt, et see sobituks meie paberile ning siis joonistas Erik selle maha, lõikas paberinoaga välja. Tekkis kaks hirve. Kuldse ääre kleepisime sinisele paberile-nii saime sinise hirve kuldsel taustal-see kaunistab nüüd mu õe tuba. Välja lõigatud hirve panime punasele glitterpaberile ning nii saime oma esikusse ühe väga sädeleva ja väga jõuluse postri.

Teine mini projekt- ise tehtud jõuluehted.

Ostsime taaskord Tigerist tühjad jõulukuulid, mis ongi ise kaunistamiseks mõeldud. Lisaks ostsime Hortesest kunstlund ja glitterit, Handymanist väiksed LED teeküünlad ning  kangapoest veidi erinevaid paelu. Ülejäänu osas kasutasime kodus leiduvat.

Kahjuks teistest praegu pilte jagada pole aga no saate ehk aimu

Kuulikeste sisse panemiseks võibki kasutada kunstlund, LED tuld, glitterit, sulgi, piparkooki, igasuguseid tähenduslike vidinaid – à la autofännile panna sinna kunstlume sisse lemmik mudelauto, veini armastajast sõbrannale täita see veini korkidega, värskelt ilmavalgust näinud beebi puhul võib sinna panna haigla käepaela, esimese luti, soki või mis iganes pähe tuleb! Mõnus ongi see, et nende puhul on mul tunne, et sky is the limit. Peale võib lasta lastel teha käejäljed või joonistada või kirjutada peale nimed. Veel on minu arvates väga andekad ise tehtud “päkapiku kaamerad”. Mul kahjuks ei ole meie enda tehtud kuulidest praegu häid pilte väga jagada aga panen siia mõned toredad näited internetist.

Mulle tunduvad kõik ise tehtud ehted igatahes väga nunnukad ning neid oli tõesti väga lõbus teha!

Kas ja kui, siis milliseid meisterdusi teile teha meeldib?

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s