Kingid, kingid, kingid

Nonii, ees on viimane nädal kingirallit neile, kes ei ole olnud nii eeskujulikud kui meie sel aastal. Meil on nimelt esmakordselt 99% kingitustest praeguseks ostetud ning pakitud ja kõige jaoks, mis on veel soetamata, on ideed vähemalt varutud.  Kuna kõik eelmised aastad oleme me aga olnud need kes 22. või 23. detsembril kaup24.ee`st kinke kokku otsivad (seal on nimelt alati üsna hea valik kinke, mis kohe järgmisel päeval kätte saab ning nii pääseme poodides toimuvast rüselusest) siis olen ma üsna kindel, et ilmselt on veel neid, kes alles “aega veel on” suhtumisega kingiideid kokku otsivad. Midagi hiiglama originaalset me ilmselt välja ei paku aga äkki keegi saab ikka mõne idee. Jagan nii enda soove jõuluvanale kui ka meie soovitusi, mis oleksid meie silmis mõnusad kingid.

Veeb-3

Pildi autor ikka Irene Fotod ja meigi ja soengu magicu autor ikka Kadhy

Minu selle aasta kiri jõuluvanale tuli kokku üsna keeruliselt. Kohe nö puusalt ei suutnud ma välja mõelda mitte ühtegi asja, mida ma tahaks kui jõuluvana esimest soovide päringut tegi. Olgu, reisile tahaks! Seda praegu töö kõrvalt ei saa. Pidin veidi pusima ja suutsin mõne asja välja mõelda, millest ma puudust olen tundud. Palju ei punnitanud, sest selliseid asju ma ei taha, millest ma tegelikult puudust ei tunne ehk lihtsalt kingi pärast kingitusi ei taha saada ega teha. Minu nimekirja jõudsid:

 • Ted Bakeri tudukad. Olen üldse suur Ted Bakeri roosa lillemanna austaja (kuigi seekordsed lemmikud pole tegelikult roosad) ja need tudukad oli armastus esimesest silmapilgust. Hetkel kui neid Debenhamsis nägin olin müüdud! Need läksid nimekirja kirja esimesena.13934-group-1Just sellised tudukad minu soovilisti jõudsid!
 • Biokamin. Elav tuli on mu lemmik ja väikest biokaminat olen tahtnud ajast, kui siia kolisime. Küll oleks mõnus talvel toas ja suveõhtutel terrassile natukene hubasust juurde luua.
 •  Mõni meigiasi. Meik on selline asi, mille peale ma ei raatsi ise üldseee raha kulutada nii, et tavaliselt rändavadki puudu olevad/uuendamist vajavad tooted minu kinginimekirjadesse.
 • Lõhn. Minu lõhn on taas otsa saanud, nii et loodan, et jõuluvana toob mulle uue.
 • Veel on oodatud Bon Jovi ning Disturbedi piletid

Eriku kinginimekirja ma jagada ei saa, sest ta ise ei öelnud ühtegi soovi ja kui ma siia nüüd enda tähelepanekuid kirja paneks, mõtleks ta ilmselt üsna lihtsa vaevaga välja mis tema kingipakkides peidus olla võib. Küll aga jagan üldiselt soovitusi, mis meie silmis võiksid olla head kingitused.

Meie kingisoovitused jõuludeks:

 • Iluhoolitsus, mida sa tead, et kingisaaja naudib. Olgu selleks maniküür, näohooldus, massaaž või juuksehooldus. Ma arvan, et enamus naisi naudivad kõiki neid protseduure aga suur osa meist ilmselt ei raatsi neid endale liiga tihti lubada. Ühtlasi tundub hoolitsus mulle kindlama peale minek, kui mõne toote ostmine pimesi. Ühtlasi saab selle kingi osta ilma poodi minemata. See on minu silmis suur boonus.
 • Elamus-kontsert, teater, spaa külastus, elamusgolf, põgenemistuba, minireis. Olenevalt sellest, kui palju raha kulutada soovid, saab siin valdkonnas väga laia valiku kingiideid. Siin valdkonnas olevate kingituste hinnad algavad ca 10 eurost ning võivad minna väga kõrgeks, kuid kui kingi saajat ja talle meeldivat tunned on siin raske mööda panna. Nagu varem, no nii vähemalt 1000 korda, blogis mainitud oleme meie vaieldamatult elamus-kingituste austajad. Ka siin lisandub kodust ostmise boonus.
 • Signatuur lõhn. Kui teed kingitust kellegile, kes alati sama lõhna kasutab (mina!). Siis on see lõhn ilmselt üsna kindla peale minek.
 • Noortele neidudele soovitaksin kingituseks jumestuse koolitust. Siin on ilmselt palju neid, kes vastu vaidleks ja ütleks, et lastel pole meikida vaja aga ma arvan, et selge on see, et praeguses ühiskonnas hakkavad noored ennast üsna varakult meikima. Parem on see, kui nad teevad seda oskuslikult ja maitsekalt mitte ei hakka kohe peale Youtube suitsusilma ja jõhkra kontuurimise õpetuste järgi. Korralik koolitus õpetab kohe selgeks ka selle, kuidas õigeid tooteid valida, kuidas näonahka hoida jms. Mulle tundub see teismelisele igatahes väga asjalik kingitus

Erik is going to weigh-in now (warning may contain mild language and estonglish, is narcissistic:

Manly (1)

 • Meestele pakuks hea kingi ideena asjalikud multi-toolid või mis iganes tööriistad, sest isegi kui neid pole koguaeg vaja, siis sometimes on vaja ja ilgelt kettasse ajab kui sul pole kruvikeerajat või haamrit kodus just siis kui vaja. Personaalselt on mul alati taskunuga ja üks multi-tooli komplekt kaasas.

manly 2

 • Soovitan visata ka pilgu instasse või feissi ja vaadata mida inimene jälgib, sealt leiab kindlasti infot. Minu omaga oleks räigelt lebo, kui aus olla.
 • Alati oleneb inimesest, kui spetsiifilise maitsega ta on (still talking about men) ja toon ennast näiteks, i like a lots of s#it, aga nendest asjadest on mul üldiselt suht specific taste välja kujunenud. Also mulle meeldib ka minu tööga related asjad, sest amet on spetsiifiline ja forking dope. Kui kellegil on ka töö mis talle räigelt meeldib siis alati on sobiv kink midagi sellega seoses.
 • Traditsioonilisemalt võttes siis alati on võimalus ka osta näiteks käekella, raamat, zippo või lips jms. Aga jällegi not just any kind, veits paned mõtet juurde lased graveerida vms. Muuhulgas sobib ka nö. modernselt öeldes man-scaping asjad ehk habemeajamis vahendid või habemeõli. Osadel meestel äkki nina ja kõrvakarvad juba turritavad, like an old coot, siis ka selle jaoks on masin olemas.
 • Lifestyle kingi moodi asjad. Mul per say käib muusika 24/7 klappidest, igal tegevusel soo kui on muusika fänne siis plaat või kvaliteetsed kõrvaklapid. Samuti kui on kunstihuviline, ägedad vahendid on alati ägedad, obviously. Trenni loomadele on alati trenni asjad/varustus ja ka mõned toidulisandid hea variant. Meeste seas ka populaarne koomik/apeman Joe Rogan kellel on päris ägedat stuffi (personally tahaks ta särki “Conquer your inner Bi#ch“). Tal on ka trennikaupa Onnit.com soovitan vaadata, cool stuff. Kindlasti ei saa ma välja jätta seda, et mõned meist* on gamerid (see ei ole halb asi pean nentima, sa võid vabalt olla awesome isa, hardworking man või korralik sportlane. Mitte need nohikud, who are cool too, nagu kõik ettekujutavad) siis kindlasti on wishlistis mänge jms.
 • Viimasena lisan veel (truth to be told its late ja ma tahan Spidermani mängida veidi :D) on car related stuff, jah see läheb ka lifestyle alla, aga see juba muutus veidi liiga pikaks. Kõik millega saab autot paremaks teha on oodatud ja kui on ikka petrolhead siis sellega seonduvat nänni on jalaga segada.

giphy

 • Märksõnad manly, military, cars, sport, adventure, chill, hiking, games.

*loe: shritload.

My super confusing rant has ended. Overall, manly s#it is welcomed by men. Kõik kes tahavad nüüd miskit kriitikat anda mu kirjutamise kohta siis don´t, ma ei ole selles üldse hea ja ma tean seda.Ma lugesin vahepeal ka läbi mis naine kirjutas, sorry i ain´t that good. Samuti luban (kui just tungivat soovi pole), et ma ei hakka seda kvaliteet väljaannet solkima enda kirjutistega tihti. Kõik mis siin on hea on tänu mu naisele! #praisedbemywife

Sellised mõtted saime kirja. Ideed enamus sellised, et kodust lahkuma ei pea, neid leidub erinevas hinnaklassis, neid jõuab veel viimasel hetkel soetada ja midagi siit nimekirjast peaks sobima kõigile! Loodame, et ehk saime kellegile veel idee anda.

Mis on olnud parim kink mis te saanud olete?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s